Aktivity

Pěší turistika

Vyberte si z různě náročných tras, které vás dovedou až k významným atraktivitám Kokořínska, nebo do míst, kde budete jen vy a příroda. Kokořínsko je pro výlety jako stvořené. Tak je objevte sami, s rodinou nebo přáteli!

Take a Tour

Jízda na kole

Pokud se vám při terénní cyklistice vyřídí duch, budete se cítit jako doma s touto skvělou prohlídkou. Působivý průchod z hor k jezeru. Silnice je značená modrými lesy, bujnými, zelenými pláněmi a hustými borovicemi.

Číst dál

Jízda na koních

Co si myslíte o ježdění na koních a jaký to má smysl? Je to úžasný prostředek procestování a pozorování krajiny-přiměřeným tempem. Připomíná romantiku středověku, když se putovalo krajem na koních. Je to radost pro vnímavé milovníky panenské přírody. Pískovcová skalní města se zvláštními útvary – takzvanými pokličkami, do nichž proniknete po idylických silničkách a po stezkách podél potůčků Pšovky bez významného stoupání. Idylu navštívených míst údolí dokreslí středověké hrady Kokořín a Houska, příjemné hospůdky a koupaliště Harasov. Tento poměrně blízký, malý kousek ráje mezi nebem a zemí, se může stát na pár dní i vaším domovem.

Read more „Jízda na koních“

Běh

Běh, krása, romantika – jde to spolu vůbec dohromady? Co vám přinese běhání o tom se vám nezdá ani v nejhlubších snech.

Číst dál

Skočte do vody

Voda je příjemným prostředím k odpočinku, uvolnění a také povzbuzení, kde můžete hýčkat svoje tělo a nechat se unášet. Plavání je dnes bezpochyby velmi oblíbeným sportem a důvodů pro to můžeme nalézt hned několik: je to pocit svobody a radosti, kde se děti vyřádí a dospělí si vychutnají pohodu.

Read more „Skočte do vody“

Spa

Je vaše oáza klidu, relaxace, odpočinku, uvolnění, nabrání nových sil, regenerace duše… Zkrátka všeho, co pro vás představuje možnost vypnout, nicnedělat a nechat o sebe pečovat. Zdravá výživa, bylinkové nápoje, čaje, to vše najdete v naší kuchyni pro sebe i pro vaše ratolesti.

 

Read more „Spa“

Odpočiňte si

Naše tělo, duše či mysl potřebuje pokaždé něco jiného. Někdy potřebujeme uklidnit a zpomalit, ponořit se do vody s vůní pomerančového háje, jindy dodat energii a protáhnout se ve cviku, a nebo povzbudit se a nechat se unášet masáží lávovými kameny, tajů zábalů a cítit se pak v pohodě, v kondice a v dobré náladě.

Read more „Odpočiňte si“