Kontakt

Adresa

Konrádov, 21
472 01, Konrádov, Blatce

+420 603 168 339 – Rezervace

info@kokorinforestvilla.cz

Bankovní spojení: 107-9896350257/0100
IČO: 25754637

Zodpovědná osoba:

Ing. Kateřina Gardner
+420 603 168 339
katerina.gardner.81@gmail.com

Kontaktujte nás

Domovní řád

Při příjezdu je povinností hostů se seznámit s provozním řádem, který je v každém pokoji. V obci je dodržován od 22 hodin noční klid a zábavná pyrotechnika je mimo Silvestr zakázána pod vysokou pokutou pouze na povoleni OU

Při nástupu na pobyt je vybírána vratná kauce ve výši 2500 Kč. Kauce slouží jako záloha na úhradu ztracených, rozbitých či poškozených částí inventáře či jiné škody. Vrácená kauce může být snížena ubytovatelem i v případě hrubého porušení ubytovacího řádu např. porušení zákazu kouření v objektu. V případě vyšší škody je ubytovaný povinen uhradit vzniklou škodu v plné výši.  Kauce bude vrácena při ukončení pobytu v hotovosti.

A na závěr

Pískovcové skály Kokořínska vytvaroval čas a modelovala je i lidská ruka vedená přirozenými tvary kamene, probouzejícími fantazii tvůrce, či ruka vedená prostou vroucnou zbožností. A tak v nás některá místa vyvolávají obavu, ožívají hrůzostrašnými příběhy, jinde naopak můžeme spočinout v tiché modlitbě u skalních reliéfů, křížků i pod korunami stromů a nebe. Zatímco jedna část nám nabízí pohodlná zámecká sídla (Mělník, Veltrusy, Nelahozeves, Liběchov), druhá, drsnější a zároveň romantičtější, nás zavede ke skalním hradům, strážním místům i k majestátnímu hradu Kokořín, odkud je již kousek ke hradu Houska, opěrným bodům Máchova kraje. Tady také můžeme najít útočiště v některé z malebných vesniček s dochovanou lidovou architekturou, kde u staré studánky se nachází Kokořín Forest Villa.